Awesome Image
Awesome Image
Pranie dywanów i tapicerki

WPIENIONY ODKURZACZ to firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie na obszarze Stalowej Woli i okolicznych miejscowosciach od początku naszej działalnosci stawiamy na konkurencyjne ceny, najwyższą jakość i obsługę klienta na światowym poziomie — tak wygląda współpraca z nami.

Na zdjęciach efekty z kilku zleceń 💪

OFERUJEMY:
👉 pranie sof
👉 pranie tapicerki samochodowej
👉 pranie dywanów

Wpieniony odkurzacz

Oferta
  • Pranie sof

  • Pranie tapicerki samochodowej

  • Pranie dywanów

  • Ozonowanie

OZONOWANIE

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ OZONOWANIE?

Ozon wykazuje bardzo silne działanie bakteriobójcze – około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ozon nie tuszuje, tylko usuwa niebezpieczne mikroorganizmy i nieprzyjemne zapachy.

Ozon to gaz, który powstaje w środowisku naturalnym, jego działanie polega na utlenianiu substancji zagrażających zdrowiu. Ozonowanie jest metodą ekologiczną, która nie pozostawia żadnych skutków ubocznych ani też nie powoduje reakcji alergicznych – właściwe wykonane jest nieszkodliwe dla człowieka i środowiska. Przeciwnie, zabieg ten powtarzany przynajmniej dwa razy do roku poprawia komfort życia alergików i astmatyków, gdyż zabija drażniące grzyby, pleśnie i alergeny.

Ozonowanie pomieszczeń odkaża atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na ograniczenie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, zarodników grzybów, pleśni i innych patogenów np. niektórych wirusów czy alergenów takich jak roztocza. Nieocenioną zaletą tej metody jest również usuwanie zapachów. Stosując ozon można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów takich jak stęchlizna, zapach papierosów, potu, spalenizny, zapach kota czy psa albo zapachy farb, klejów, lakierów, itp.

Najczęściej ozonowanie stosowane jest przede wszystkim w celu oczyszczenia pomieszczeń. Ozon usuwa powstały po remoncie zapach farb, klejów lub zapach nowych mebli. Zastosowany po chorobie któregoś z domowników pomoże wyeliminować bakterie. Odkażanie ozonem kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybów, pleśni i roztoczy i innych patogenów. Ozon ma bardzo szerokie zastosowanie – ozonowanie można wykonywać w mieszkaniach, domach, magazynach, szpitalach, chłodniach, gabinetach lekarskich, dentystycznych, kosmetycznych, fryzjerskich, pokojach hotelowych, domkach letniskowych, siłowniach, szatniach, barach, restauracjach, piwnicach, strychach itp.

 

Oznonowanie w samochodzie

Ozonowanie pozwala bez udziału środków chemicznych odgrzybić klimatyzację i kanały wentylacyjne w samochodzie a także odkazić i usunąć nieprzyjemne zapachy z jego wnętrza. Ozon skutecznie zabija grzyby i pleśnie gromadzące się w kanałach wentylacyjnych i na parowniku klimatyzacji, które powodują pojawianie się brzydkiego zapachu w kabinie samochodu i mogą być przyczyną reakcji alergicznych i chorobowych.

Ozon odkazi i odświeży całe wnętrze pojazdu a także usunie nieprzyjemne zapachy w tym powstałe na skutek m.in. palenia tytoniu, zagrzybienia klimatyzacji, przewożenia zwierząt itp. Ozonowanie samochodu usuwa też brzydkie zapachy i rózne patogeny z elementów tapicerowanych, takich jak tapicerka, fotele czy dywaniki.